Weston
Gdzie jesteś: Odzież damska
Odzież damska...
Producent odzieży damskiej zaprasza do zapoznania się z kolekcją eleganckiej odzieży damskiej, stworzonej z myślą o osobach pracujących na stanowiskach kierowniczych oraz pomocniczych, stykających się bezpośrednio z klientami Państwa firmy.

Produkowana przez nas odzież damska może być stosowana jako odzież dla pracowników recepcji, odzież dla sekretarek, odzież dla pracowników banków, odzież dla pracowników punktów obsługi klienta, odzież dla menagerów etc..

Proponujemy damską odzież w różnych fasonach i kolorach do dowolnego zestawiania.

Odzież damska znajdująca się w naszej ofercie to przede wszystkim: żakiety damskie, spodnie damskie, spódnice, damskie bluzki, kamizelki damskie, płaszcze damskie, kurtki damskie oraz apaszki i damskie krawaty.

Doskonała jakość tkanin i dodatków oraz wysoki standard szycia stanowią gwarancję długotrwałego i satysfakcjonującego użytkowania szytej przez nas odzieży damskiej. Prezentowana odzież damska szyta jest z wysokogatunkowych tkanin: żakiety damskie, spódnice, damskie spodnie i kamizelki z mieszanek wełny i elany, natomiast bluzki damskie z mieszanek bawełny i poliestru oraz 100% bawełny.

Jako doświadczony producent odzieży damskiej oferujemy , w przypadku osób o nietypowych rozmiarach, możliwość uszycia odzieży w oparciu o indywidualne wymiary danej osoby (tzw. szycie miarowe).

Nienagannie ubrany pracownik stanowi o prestiżu firmy i wpływa na jej wizerunek w oczach klienta.

Istnieje możliwość oznakowania damskiej odzieży znakiem firmowym za pomocą haftu, nadruku, naszywki, emblematu itp.

Posiadamy pracownię projektową, która zaprojektuje dla Państwa damską odzież firmową, zgodnie z Państwa potrzebami( kolor, fason, rodzaj tkaniny, specyficzne warunki pracy itp.).

Gwarantujemy wysoką jakość szytej przez nas odzieży damskiej, dogodne warunki współpracy oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

odzież damska
tel/fax: +48-12 423-56-07         e-mail: weston@weston.com.pl         www: www.weston.com.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie bez zezwolenia zabronione
Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, firmy.