Weston
Gdzie jesteś: O firmie / Kontakt
O firmie / Kontakt

Kiedy w 1989 roku zakładaliśmy naszą firmę, produkowaliśmy głównie odzież damską i męską przeznaczoną do sprzedaży w sklepach. Stopniowo produkcja podstawowa w firmie "Mr.Joseph" została wyparta przez zwiększającą się liczbę zamówień na odzież służbową oraz promocyjną dla polskich i zagranicznych firm.

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i szyciu odzieży pozwoliło na stworzenie przemyślanej, dostosowanej do potrzeb rynku kolekcji WESTON, przeznaczonej do sprzedaży katalogowej. Doskonałej jakości tkaniny i dodatki oraz perfekcja wykonania pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości ubrań, w których każdy pracownik, na każdym stanowisku będzie się czuł wyjątkowo komfortowo i wygodnie.

Nasza kreatywność, profesjonalizm i dbałość o szczegóły pozwalają na stworzenie spójności wizerunkowej każdej firmy i zwiększenie jej rozpoznawalności na rynku.

Dzięki możliwościom zdobienia odzieży (haft, nadruk, naszywki) wyroby WESTON odgrywają czynną rolę w budowaniu, umacnianiu i promowaniu wizerunku danej firmy, zarówno w oczach własnych pracowników jak i Klientów.

Kolekcja WESTON obejmuje klasyczną oraz nowoczesną linię odzieży damskiej i męskiej, odzież promocyjną a także niezbędne dodatki dopełniające wizerunku pracownika. Profesjonalny wygląd, dobre samopoczucie, wygodna odzież dostosowana do stanowiska sprawi, że Twój pracownik będzie mógł skutecznie skupić się na swoich obowiązkach, co przełoży się bezpośrednio na sposób oceny Twojej firmy przez Klienta.

Stare powiedzenie mówi: jeden zadowolony klient przyprowadzi Ci następnego klienta, natomiast niezadowolony klient odstraszy 10 kolejnych.

Zadbaj o swoich pracowników już dziś a nie będziesz musiał martwić się o jutro.

Weston

30-703 Kraków ul. Dekerta 18

tel./fax 12 296-04-11
tel. 12 423-56-07
e-mail: weston@weston.com.pl

NIP: 679-016-41-46   REGON: 350057003

Sklep firmowy:   Kraków ul. Dekerta 18

Łatwo do nas dojechać . . .

weston - mapa dojazdu
tel/fax: +48-12 423-56-07         e-mail: weston@weston.com.pl         www: www.weston.com.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie bez zezwolenia zabronione
Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, firmy.